O MNIE

Cześć ! 

Mam na imię Angelika i  jestem dietetykiem. Kształciłam się w kierunku Towaroznawstwa oraz Usług Żywieniowych i Dietetyki na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Skończyłam również kurs w Akademii Dietetyki w Gdańsku.

Kształcę się poprzez czytanie naukowych książek oraz artykułów, uczęszczając na szkolenia oraz kursy, a przede wszystkim doświadczenie z pacjentami pozwala mi szerzej zrozumieć mechanizm wpływu żywności na ludzkie zdrowie. Patrząc na rezultaty swoich pacjentów wiem, jestem z nich dumna i to oni dają mi energii do dalszej pracy i dalszego dokształcania się 

Blog powstał dla tych, którzy chcą zacząć przygodę ze zdrowym odżywianiem, ale również dla tych, którzy tę przygodę dawno zaczęli. Na moim blogu znajdziesz dużo wskazówek na temat zdrowej redukcji ciała bez efektu jojo. 

A teraz trochę mojej historii 

Od czasów licealnych zawsze miałam kilka kilogramów za dużo. Odchudzałam się różnymi dietami. Efekt był, ale mimo to i tak wróciłam do swojej wagi. Nigdy nie przepadałam za fast fodami czy sklepowymi słodyczami. Nigdy też nie objadałam się a mimo to miałam nadwagę. Postanowiłam zrobić badania. Diagnoza: niedoczynność tarczycy. Od kilku już lat zażywam codziennie rano tabletki, ale wiem też, że nie tylko tabletki pomogą mi utrzymać prawidłową masę ciała. Kluczowa jest tu dieta, a tym bardziej przy tej chorobie. 

Sama musiałam pozbyć się tych nadprogramowych kilogramów, więc zaczęłam się odchudzać. Racjonalnie i z głową. Schudłam 10 kg. Odchudzanie to długi proces. Wiem co przechodzą osoby na redukcji, bo sama ją przeszłam. Wiem, że nie jest łatwo, dlatego mój blog powstał własnie dla tych, którzy chcą zredukować masę ciała racjonalnym podejściem do diety. 

Oprócz tego, że promuję zdrowy tryb życia, staram się też dbać o środowisko. Od kilku lat jestem przeciwniczką plastikowych toreb na zakupy. W domu, w samochodzie czy w torebce zawsze mam eko torbę na zakupy :)  Sama zachęcam Cię, abyś zrobiła tak samo jak ja.

Gdyby tego było mało, kosmetyki "chemiczne" zamieniłam na naturalne. Staram się prowadzić życie zgodnie z naturą. Zauważyłam, że moje ciało i psychika dużo lepiej funkcjonują. Z racji, że mam wykształcenie na kierunku Towaroznawstwo i wiem " z czym co się je" staram się kupować ubrania naturalne, nie z poliestru czy innego plastiku, którego nie znosi moje ciało. :)

Mam nadzieję, że przekonałam Cię do tego, abyś i Ty prowadził/a życie zgodnie z naturą :)


Będzie mi bardzo miło jeśli zostaniesz ze mną na dłużej :) 
Zachęcam Cię do zapisania się do newslettera, gdzie otrzymasz poradnik "Jak schudnąć bez efektu jojo" zupełnie ZA DARMO  POBIERAM

dietetyk online

dobry dietetyk online

dietetyk Trąbki Wielkie

dietetyk online
dietetyk online Trójmiasto

dietetyk online Trójmiasto

dietetyk online Trójmiasto

dietetyk online Trójmiasto

dietetyk online Trójmiasto

dietetyk online TrójmiastoKomentarze

instagram @dietetyk_angelika