5 produktów, które warto kupić cz.2
Przedstawiam kolejną część z cyklu " 5 produktów, które warto kupić" . Tak jak ostatnio, wszystkie te produkty dostępne są w Biedronce.  Musze przyznać, że
Biedronka zaczyna zwiększać asortyment zdrowego jedzenia. Produkty są dobrej jakości a co więcej są w bardzo przystępnej cenie. Zachęcam Was do kupowania tych produktów. Wychodzę Wam naprzeciw, żebyście nie musieli już czytać etykiet wszystkich produktów i zastanawiać się zdrowe? czy jednak nie?
Część pierwszą tego cyklu znajdziecie TU

1. Woda Polaris z jodem

Jak ją zobaczyłam to wiedziałam, że muszę ją mieć. Nie we wszystkich marketach są dostępne wody z jodem.  Osoby z niedoczynnością tarczycy powinni pic taką wodę.
Cena ok 1-2zł


2. Pasta warzywna Ajvar

Jest to pasta z papryki i bakłażana. Osobiście wolę tę pastę niż pesto. Ale ocenić musisz sama co jest lepsze. Skład-genialny. Cena też całkiem całkiem bo ok. 5 zł. Znalazłam dokładnie taki sam ajvar w innym markecie i cena była dwa razy większa.
3. Makaron gryczany

Dostępny jest również orkiszowy i pełnoziarnisty. Wszystkie trzy polecam. Taki makaron ma dużo więcej błonnika niż biały. Cena tego makaronu to 4-5 zł.


4. Czekolada gorzka

Czekolada gorzka według norm musi mieć minimum 70% kakao.  Zwracaj na to uwagę. Natknęłam się na czekoladę (rzekomo) gorzką dobrej, znanej firmy. Kupiłam. I żałowałam. Okazało się, że ma tylko 60% kakao. Nie powinna się nazywać gorzka. Czekoladę gorzka można również kupić z 99% zawartości kakaa. Jednakże jest bardzo gorzka. 70-80% zawartości kakaa wystarczy. Takiej tez szukaj.
Skład tej czekolady jest bardzo dobry. Cena ok. 5zł


5. Ciastka zbożowe

Myślałam, że nie da się kupić dobrych  ciastek zbożowych. A jednak. Skład lepszy niż znanej marki ciastka zbożowe reklamowane w telewizji jako te najlepsze. Ceny dokładnie nie pamiętam, ale chyba coś ok. 4-5zł.Komentarze

instagram @dietetyk_angelika