Podsumowanie 2019 roku oraz plany na rok 2020

dietetyk online


I tak rok 2019 dobiega końca. Na pewno każdy z Was miał piękne, ale też i ciężkie,smutne chwile. Mam nadzieję, że rok 2020 nam wszystkim przyniesie tylko te dobre chwile i wspomnienia. :)


W tym poście chcę Wam przedstawić co działo się u mnie w tym roku, a co planuje na przyszły rok dla Was. Oczywiście nie bójcie się komentować, pisać e-maili do mnie czy prywatnych wiadomości z jakimiś pomysłami. Wszystkie są mile widziane. Wszystko co robię, robię z myślą o Was, więc wasze pomysły jak najbardziej są ok.

Co działo się w roku 2019 ?


 • 42 nowe artykuły na blogu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zazwyczaj artykuły dotyczą odchudzania, insulinooporności czy niedoczynności tarczycy. Po lewej stronie są etykiety. Jeśli klikniesz np. "tarczyca" wyświetlą Ci wszystkie  posty dotyczące tarczycy. 
 • Było wyzwanie dla subskrybentów mojego bloga. To wyzwanie polegało na tym, że wysyłałam do pobrania kalendarz, a w nim zadania do zrobienia. Nie były to ciężkie zadania np. w ciągu miesiąca wypić choć jedną filiżankę zielonej herbaty. W wyzwaniu chodziło o to, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe, a przy okazji zmienić sylwetkę na lepszą. Nadal możesz się zapisać do moich subskrybentów, zapisując się poniżej. Nie spamuję. Daje tylko wartościowe treści i gratisy ;)  • 3-dniowe wyzwanie bez słodyczy, gdzie przez 3 dni wysyłałam darmowe PDFy, w których były wskazówki jak wygrać z nałogiem jedzenia słodyczy. Także teraz sama wiesz, że warto zapisać się na listę subskrybentów. 
 • Utworzyłam grupę na Facebooku, gdzie możesz pisać o swoich problemach z wagą, jedzeniem etc, a grupa na pewno Ci pomoże. Zapisz się koniecznie. Grupa na Facebooku
 • Oprócz tego mam też swój Instagram. Zdecydowanie częściej są tam relacje i wskazówki na temat diety. Koniecznie mnie obserwuj. Nie pożałujesz ;) Mój Instagram

Plany na rok 2020


Tych planów za dużo nie będzie, ponieważ sprawy prywatne będą zajmowały mi zdecydowanie więcej czasu, ale nie zapomnę o Was. Co to, to nie :) 

 • Na Instagramie dałam ankietę, jakie posty mają się pojawiać na blogu. Okazuje się wygrywa tematyka ciąży, a na drugim miejscu odchudzanie. I tymi tematami zajmę się najbardziej w nowym roku. Ale nie zapomnę o przepisach. 
 • Planuję zrobić dla Was wyzwanie. Na grupie zadałam pytanie i liczę na wasze komentarze i pomysły, czego to wyzwanie miałoby się tyczyć. Oddaj swój głos proszę :) 
 • Będzie nowy prezent za zapis na newsletter (czyli subskrypcję), i będzie to 3-dniowy jadłospis redukcyjny. Nie wiem kiedy konkretnie się to pojawi, ponieważ program w którym układam jadłospisy przechodzi aktualizacje, i chcę, żeby ten program chodził na cacy, więc wolę zaczekać z układaniem tej diety. Osoby, które są już na mojej liście również otrzymają ten jadłospis, także nikt nie ucierpi ;) 
 • Niestety wraz z nowym rokiem wzrastają ceny. I ja niestety te ceny tez będę musiała podnieść. Na pewno nie w styczniu, ale luty-marzec już na pewno. Ale zachęcam Cię do skorzystania z promocji, która ruszy wraz z nowym rokiem. Będę o tym informacja na Facebooku, Instagramie i e-mailowo subskrybentów, więc mam nadzieję, ze każdy się załapie. Warto skorzystać, bo cena będzie bardzo dobra, a do tego na pewno będzie jakiś prezent.
 • Myślę, że w trakcie roku wpadnie mi jeszcze jakiś pomysł co by tu dla Was zrobić :) Dajcie znać czego Wam brakuje najbardziej.
 • W nowym roku planuje również ułożyć kilka jadłospisów, które będzie można kupić u mnie w sklepie. Na pewno cena będzie niższa, ponieważ nie jest to indywidualny plan diety, ale na pewno nie zaszkodzi odpowiedniej grupie odbiorców. W każdym takim jadłospisie będzie kilka słów o diecie/chorobie, abyś miała wiedzę na temat swojej choroby, ale też i potrafiła później sama ułożyć sobie taką dietę, bazując na kupionym jadłospisie. Szczegóły pojawią się wtedy, kiedy będę w trakcie tworzenia jadłospisu :) Coś czuję, że to się Wam spodoba :) 
Komentarze

instagram @dietetyk_angelika