5 produktów, które warto mieć w swojej kuchni
Dzisiaj przedstawiam Wam 5 produktów, które warto kupić. Wydaje mi się, że większość z Was robi zakupy w Biedronce, dlatego też te produkty również tam dostaniecie. Produkty
te są dobrej jakości z dobrym składem. Niektórzy nie zwracają uwagi na skład danego produktu, dlatego robię to za Was. Mam nadzieję, że to Wam ułatwi sprawę. Kolejność produktów jest przypadkowa.

1. Zielone pesto
Kosztuje ok. 5 zł. Jak na pesto to całkiem doba cena. Skład dobry. W smaku rewelacyjny. Można smarować nim chleb zamiast masłem.


2. Woda niegazowana Polaris z cynkiem i selenem

Ta woda ma zero kalorii. Jeśli ktoś ma niedobory cynku czy selenu to polecam własnie tę wodę. Są różne wersje tej wody. Jest jeszcze z kofeiną, która również nie ma kalorii. Reszta niestety nie ma. Cena ok. 2zł

3. Schab z plastrach

Całkiem dobry skład. Jest bez konserwantów i innej chemii. Cena ok. 4-5zł.  Plastry są bardzo cienkie co uważam za plus. Smak schabu bardzo dobry.4. Nasiona chia

Nasiona można używać do jogurtu, jako dodatek do chlebowego ciasta. Chia są bez smaku, dlatego tez można dawać je praktycznie do wszystkiego. Cena opakowania to ok. 8zł. Cena bardzo dobra, uważam, że warto kupić ten produkt za taką cenę.
5. Zioła Kamis

Znalazłam trzy rodzaje ziół od Kamis: tajskie, greckie i włoskie. Tajskie są ostre w smaku. Tak więc jeśli lubisz pikantne potrawy to te zioła idealnie się nadają. Cena za jedno opakowanie ok. 2 zł. W składzie nie ma soli ani cukru. . Są tylko suszone zioła. I za to cenię ten produkt.
Podsumowanie:

Ceny za te produkty nie są wygórowane a skład bardzo dobry. Tak jak wspomniałam wcześniej można te produkty dostać w Biedronce co jest dużym ułatwieniem. Warto te produkty mieć w swojej kuchni.
Komentarze

instagram @dietetyk_angelika