Wszystkie prezenty ode mnie w jednym miejscu

vouchery

Postanowiłam, że napiszę dzisiaj post dotyczący wszystkich moich prezentów za darmo etc. Uważam, że całkiem sporo tego jest i jest w czym wybierać i w czym brać udział. A teraz żeby nie przedłużać...


Plannery 

Stworzyłam aż 4 plannery. Jedne z nich jest w wersji damskiej- różowej oraz męskiej- niebieskiej. W tych plannerach zapisujesz sobie posiłki, ilość wypitej wody, spalone kalorie podczas treningu. Jest również miejsce na swoje notatki. W trzecim plannerze zapisujesz swoją metamorfozę, którą własnie przechodzisz. Zapisujesz kiedy zaczęłaś i kiedy skończyłaś swoją przygodę z odchudzaniem. Znajdziesz tam miejsce na zapisanie swoich wymiarów. Wydrukuj tyle razy ile chcesz. Dostajesz je w formie PDF do druku. Ostatni planner jest po to, abyś zapisała wszystkie swoje posiłki jakie jadasz. To jest super sprawa na kontrolowane zakupy i nie marnowanie jedzenia.

Pliki do pobrania: 

Planner moje postępy

body planner


Planner męski niebieski

body planner


Planner damski różowy


body planner
Planner posiłków

Stworzyłam również listę produktów, których nie powinno zabraknąć w Twojej kuchni. Są to same zdrowe produkty, które przy redukcji są wskazane.

Lista zakupów

Jadłospisy 

Tworząc swojego bloga zaczęłam od tworzenia jadłospisu na 1800 kcal dla zdrowej osoby. Jest to jadłospis na 2 tygodnie, lecz spokojnie możesz korzystać cały miesiąc. W ten sposób unikniesz marnowania żywności. Jest to zbilansowany jadłospis.

Darmowy jadłospis na 1800 kcal

Od niedawna ruszyło na moich Fanpagu wyzwanie do sylwestra. Tam codziennie wstawiam jadłospis na 1800 kcal. Możesz sobie go kopiować i drukować do woli.

Jadłospisy na Fanpagu


Vouchery

voucher do dietetyka

voucher do dietetyka

Może nie jest to prezent ode mnie dla Ciebie, ale to Ty możesz zrobić komuś prezent. Vouchery do dietetyka to zazwyczaj kontrowersyjny temat, ale całkiem niedawno tłumaczyłam jak ja to widzę. Pokrótce:

  • jeśli ktoś już korzysta z usług dietetyka nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupiła mu kolejny jadłospis, 
  • jeśli ktoś wspominał Ci, że chciałby się udać do dietetyka, ale ze względów finansowych nie może sobie pozwolić. Koszt jednej wizyty to średnio 100 zł. Więc jeśli taką cenę chciałaś przeznaczyć na prezent to ten voucher jest idealny
  • jeśli znasz kogoś kto choruje i potrzebuje edukacji żywieniowej śmiało możesz kupić voucher na samą konsultację 
  • voucher jest dostępny w formie PDF. Jest też możliwość wydrukowania go oraz wysłania pocztą za dodatkowa opłatą. Gdzie mnie znajdziesz 

Facebook 

Myślę, że daję tam kopalnie wiedzy. Wskazówki, jadłospisy, przemyślenia, ciekawostki. Konieczne dołącz. Nie może Cię tam zabraknąć. A przede wszystkim będziesz na bieżąco ze wszystkim.

Fanapage

Instagram

Co prawda rozwijam go dopiero. Okazuje się, że to nie taka łatwa sprawa. W tej chwili Instagram ma większą moc niż Facebook ( a przynajmniej tam mi się wydaje). Przede wszystkim wyróżnia go to, że tam ludzie są bardziej chętni do wysyłania serduszek ( odpowiednik likeów) czy udzielania komentarzy. No i przede wszystkim te zdjęcia...
Wracając do mojego Instagrama zdarza się, ale nie zawsze, że zdjęcia się różnią między Instagramem a Facebookiem. No bo jaki sens jest dawania tego samego na dwóch platformach? Jeśli jednak mam ciekawy przepis to daje rzeczywiście i tu i tu. Niech w końcu wszyscy korzystają :)
No i na InstaStory też zobaczycie moje zdjęcia lub krótkie filmiki, których nie umieszczam na Facebooku.
Wystarczy, że teraz zeskanujesz ten kod co widzisz (znajdziesz go po prawej stronie bloga). Działa z poziomu komputera. Jednak możesz znaleźć mnie ręcznie pod nazwą "rozsadneodchudzanie"

Grupa na Facebooku

Stosunkowo niedawno utworzyłam grupę na Facebooku. Ma być po to, aby się wspierać wzajemnie i pomagać. Na moją pomoc również możesz liczyć. Pod koniec roku 2018 znajdziesz tam plik PDF ze wszystkimi dietami, które do tej pory były udostępniane na moim fanpagu. Będzie mi przeogromnie miło jeśli tam dołączysz.

Grupa na Facebooku

Newsletter 

Jestem z niego bardzo dumna, bo wiem, że wtedy mam z Wami taką jakby osobistą więź. Cieszy mnie to, że jesteście ze mną. Oznacza to, że chcecie ode mnie otrzymywać fajne treści, zniżki na diety czy kolejne wyzwania... No i własnie propos wyzwania. Organizuję go wraz z początkiem roku. Nie chce tutaj za bardzo się rozpisywać na czym będzie polegało, ale mogę powiedzieć tyle, że 31 grudnia otrzymasz ode mnie mail, w którym wszystko wyjaśniam. Pamiętaj, że zawsze możesz się z niego wypisać, więc jeśli stwierdzisz, że nie chcesz ode mnie otrzymywać takich czy innych treści masz drogę wyboru. W tym wyzwaniu chodzi o to, aby przez rok zmienić nawyki żywieniowe na lepsze oraz zacząć dbać o swoje zdrowie. No i oczywiście nie zabraknie darmowych plików. Jeśli teraz zapiszesz się do newslettera to otrzymasz ode mnie plik "Jak schudnąć bez efektu jojo" no i zdążysz jeszcze na maila dotyczącego wyzwania.

Zapisuje się do newslettera


To już wszystko. Dobrnęłaś do końca. Koniecznie pościągaj sobie i korzystaj z darmowych plików, które Ci daje. Przydadzą się do wyzwania noworocznego ;)  Będzie mi również miło, jeśli pokażesz, że użytkujesz moje plannery lub inne pliki. Wystarczy, że oznaczysz mnie na zdjęciu, a wszystko będę widzieć ;)


Komentarze

instagram @dietetyk_angelika