5 produktów, które warto kupić cz.3Przed Wami kolejna część z cyklu " 5 produktów, które warto kupić".  Wszystkie
te produkty są dostępne w Biedronce.  Mam nadzieję, że produkty Wam przypadną do gustu.


1. Chipsy

Większość z was na pewno lubi chipsy. Przecież nie ma domówki bez chipsów.  Zaraz po słonych paluszkach występują one najczęściej na polskich stołach w trakcie imprezy. Zwykłe chipsy są tanie, pełne tłuszczu, soli, cukru i kalorii. Alternatywą do tradycyjnych chipsów są te z biedronki, które są suszone,a nie smażone. Mają mało kalorii i soli. Idealnie będą pasowały na domówki. Jednakże cena może odstraszać. Za tę małą paczkę trzeba zapłacić ok 3 zł.  Ale jeśli nie chcesz mieć brzucha wybierz własnie te chipsy. Wybór i tak należy do Ciebie.

2. Musli

Najlepsze musli jakie jadłam do tej pory. Ja mam z czekoladą. Jest również wersja z owocami oraz amarantusem. Cena to ok 8 zł. Dużo z racji tego, że to produkt ekologiczny. Na pewno to musli skradnie Twoje podniebienie.


3. Hummus

Jest to pasta z ciecierzycy. Cena to ok 3-5 zł Jego skład bardzo dobry. Jest wersja paprykowa. Jednakże inne smaki nie mają już tak dobrego składu jak ten.
4. Zupa


Najlepsze zupy jakie jadłam. Skład genialny. Same warzywa i woda. Żadnych konserwantów, wypełniaczy i innej chemii. Cena to ok3-4zł. Warto kupić.

5. Smoothie

Smoothie to idealna przekąska między posiłkami. Są różne wersje, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zawsze wybieram zielone, ponieważ inne są dla mnie za słodkie, mimo, że nie ma tam cukru dodawanego, tylko ten, który występuje naturalnie w owocach.  W Biedronce są smoothie z Marwit oraz vital fresh. Cena ok. 2-3 zł zależy z jakieś firmy.
Podobne artykuły:

Produkty, które warto kupić cz.1
Produkty, które warto kupić cz.2Komentarze

instagram @dietetyk_angelika