5 blogów, które warto obserwować
Dzisiaj post niedietetyczny , nieżywieniowy, ale myślę, że przydatny. Postanowiłam podzielić się z Wami blogami, które sama obserwuje- bo warto. Z każdego bloga wyciągam maksimum informacji. Każdy z nich jest perfekcyjny. Autorzy tworzą posty od A do Z. Niczego im nie brakuje, nie trzeba nic dodawać nic odejmować.


Blogi, które warto obserwować

Mama ginekologKobieta świetnie przekazuje wiedzę ginekologiczną. Pokazuje, że wizyta u ginekologa wcale nie jest straszna ( a tym bardziej ta pierwsza). Teraz podjęła współpracę z pediatrą, który opowiada o tym jak leczyć  dziecko w domu gdy ma gorączkę, bóle brzucha itd. Na tym blogu również można kupić segregatory przeznaczone dla kobiet w ciąży, dzieci i nie tylko.  Warto zajrzeć na tego bloga. 

Sukces dziecka

Blog w którym znajdziesz informacje z zakresu dietetyki, psychologii  czy logopedii. Odnajdziesz tam również moje artykuły dotyczące żywienia dzieci. Mnóstwo porad od ekspertów. Odpowiedzi na nurtujące pytania znajdziesz własnie tam. Jeśli więc jesteś mamą lub przyszłą mamą koniecznie zapoznaj się z tym blogiem. 

Ula pedantula

Kobieta wiecznie uśmiechnięta z dystansem do siebie. Prowadzi bloga oraz porady na YouTube. Porady z zakresu prowadzenia domu oraz DIY. Oczywiście sprzątanie domu w granicach rozsądku- bez sprawdzania czystości białą rękawiczką :) Jeśli nie jesteś najlepszą panią domu a chciałabyś w końcu zrobić coś w tym zakresie to zajrzyj do niej bloga i YouTube. Nie będziesz zawiedziona. 

Jest rudoMłoda dziewczyna, która w sposób "lekki" pokazuje, że fotografia i blogowanie to nic trudnego a wręcz sama przyjemność. Bardzo dużo wniosków wyciągnęłam z jej artykułów. Zajrzyj na tego bloga jeśli chcesz nauczyć się fotografii lub jesteś blogerem. To Twój obowiązek :) Dostaniesz również od niej kilka poradników za darmo. 

Jak oszczędzać pieniądze


Autorem bloga jest mężczyzna, który daje genialnie wskazówki jak prowadzić budżet domowy. Pokazuje, że można zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy w ciągu roku a potem wykorzystać je na wakacje ;)  Myślę, że każdy chce oszczędzić pieniądze, ale bez żadnego "sknerostwa", dlatego też koniecznie zajrzyj na jego bloga i zapisz się na newsletter. 


P.S kliknij w tytuł bloga a przekieruje Cie na jego stronę :) 

A jakie Ty blogi obserwujesz? Podziel się w komentarzu. Niech inni poznają fajnych blogerów ;) 


Komentarze

instagram @dietetyk_angelika